Kategorie: MMO-RPG hryVálečné hryBudovatelské hrySCI-FI hry

Crossout

Crossout: SESTAV - JEZDI - NIČ! Připoj se ke CROSSOUT, post-apokalyptické akční MMO hře! Vystroj své jedinečné bojové stroje z nesčetných vyměnitelných částí, jeď s nimi přímo do boje a znič své nepřátele ve výbušných online bitvách!

   Začni hrát Crossout zdarma   
Klíčové vlastnosti:
 ● Unikátní vozidla vytvořená hráči, kteří používají širokou škálu dostupných součástí: od malých autíček až po silné terénní vozy.
 ● Kompletní svoboda kreativity a tisíce možných kombinací: Vytvoř vozy jakéhokoli tvaru s použitím široké škály součástí s širokou paletou zbraní a zbraní, které pomáhají podpořit tvůj arzenál.
 ● Pokročilý model poškození: zničte jakoukoli část nepřátelského vozidla a okamžitě ovlivní výkon stroje.
 ● Obrovský arzenál zbraní: od motorových pil až po vrtačky, kulomety, raketové odpalovače a široká škála dalších možností, včetně letounů a stealth generátorů.
 ● Tvoje vlastní dílna: vytvoř nové a pokročilé součásti a vydraž je na tržišti ve hře.
 ● Možnosti obchodování mezi hráči: každý kus, který jsi shromáždil v bitvě lze prodat jiným hráčům.
 ● Vyber si vlastní bojovou strategii: Kromě vítězství je to jediné, na čem záleží je Tvoje přežití!

HERNÍ SVĚT: CROSSOUT - cesta k apokalypse
V roce 2021 záhadná virová epidemie známá jako "Crossout" zasáhla planetu, státy a populace současně začaly klesat alarmující rychlostí a to po celé Zemi. Ti, kteří v prvních dnech nezemřeli, byli trápeni halucinacemi a bolestmi hlavy, mnozí lidé se zbláznili, jiní a spáchali sebevraždu. Zdroj nemoci nemohl být zjištěn, ale města, která byla kdysi živými společenskými a ekonomickými majáky lidstva, byla pustá a opuštěná.

Média spekulovala o několika možnostech týkajících se povahy této nemoci. Někteří argumentovali, že záření mobilních telefonů a televizí bylo nakaženo novým synteticky upraveným virem vytvořeným teroristy. Jiní si mysleli, že virus následkem velkého meteoritu poškodil atmosféru. Byl to evoluční skok a úsvit nového lidstva?

Mnozí se snažili uniknout účinkům viru pomocí různých ochranných opatření: používali obličejové masky pro filtrování vzduchu a zcela zastavili používání elektronických zařízení ve prospěch tradičních komunikačních prostředků. Ale bylo to všechno marné: během několika málo dnů se epidemie stala pandemií, jakou kdy nikdo v takovém globálním měřítku neviděl.

Skutečnou příčinou katastrofy byla náhlá selhání tisíce let starého experimentu, prováděného skupinou metagalaktických mimozemšťanů, který měl za cíl vytvořit nový druh inteligentního života na Zemi. Incident začal, když automatický systém, který probudil dormanční geny v lidské DNA a následně pomocí biologické výstrahy vypukl několik set let před plánovaným termínem.

Genetický kód biologického materiálu planety se nevytvořil správně. Namísto toho, aby se stala armádou super-vojáků schopných vést válku v multidimenzionálním vesmíru, jak bylo zamýšleno, se lidstvo stalo sebevražedným a šíleným. Pouze někteří jednotlivci se přenesli do další evoluční fáze a přežili. A ačkoli si zachovali svou lidskou podobu, nemohli být v plném slova smyslu popsány jako skutečně lidské bytosti.

Pozůstalí se postupně začali měnit - po patnácti letech transformace se změny staly viditelnými. Nejzřetelnější metamorfóza se objevila v očích postižených - někteří začali zářit, zatímco jiní připomínali černé díry. Aby zakryli svůj nepřirozený vzhled a zamaskovali mutaci, lidé začali nosit polstrované oděvy a sluneční brýle.

Po zasažení virem "Crossout" uplynulo dvacet let. Lidé si stále pamatují svůj život před katastrofou. Jako vždy existují skupiny, které se pokoušejí zotavit starý svět, zatímco jiné se chlubí chaosem a ničením. Ale jsou ti, kteří už nejsou lidé. Skryjí tváře za maskami a jejich motivy jsou neznámé.

Tak neváhej a vstup na bojiště a změř své síly s ostatními hráči - zapoj se do hry zcela ZDARMA!   Hraj Crossout zdarma   

Videa ze hry Crossout   Začni hrát zdarma   

Nové TOP hry

Vyzkoušej také!

Upozornění

Chystáš se vstoupit na stránky obsahující explicitní herní zábavu, ktrá nemusí být pro tebe vždy vhodná. Pokud nechceš pařit žádné hry, opusť prosím tento web.

VSTOUPIT Odejít